Nieuwe fiber laser met groot snij-bereik
Nieuwe EAGLE fiber laser snijmachine in gebruik genomen!
Met trots melden wij de uitbreiding van ons machinepark met een nieuwe EAGLE fiber laser snijmachine. Deze geavanceerde machine staat garant voor nog meer capaciteit, precisie en snelheid in onze productieprocessen.
Dankzij het royale snijbereik van 6000 x 2000 mm en het indrukwekkende laservermogen van 16 kW, zijn wij in staat om met grote nauwkeurigheid een breed scala aan materialen te snijden:
Staal tot 30 mm dik
Roestvast staal (RVS) tot 30 mm dik
Aluminium tot 30 mm dik
Koper tot 15 mm dik
Deze investering stelt ons in staat om nog beter in te spelen op de wensen van onze klanten, korte levertijden te realiseren en complexe opdrachten met uiterste precisie uit te voeren.
Met deze technologische upgrade zetten we een nieuwe stap in de toekomst van metaalbewerking!
Technisch advies nodig? Of gewoon een vraag over onze producten of diensten? Neem gerust contact met ons op of maak een afspraak.